Pro rozvíjející se českou výrobní společnost, zabývající se úpravou kůží pro nábytkářský průmysl, hledáme kandidátku nebo kandidáta na pozici:

ÚČETNÍ pro výrobní firmu střední velikosti

Budete se aktivně podílet na zpracování účetnictví a přípravě podkladů pro hlavní účetní a kolegy v ekonomickém oddělení.

Pracovní náplň:

zpracování účetní agendy včetně přípravy podkladů pro zpracování mezd

Požadavky:

SŠ nebo adekvátní praxe v oboru
znalost podvojného účetnictví
proaktivní přístup

Výhodou, když budete umět:

praxe v účtování výroby či technických firem
zkušenost s účetním programem DUEL výhodou
jazykové znalosti výhodou - AJ - orientace v zahraniční fakturaci

Nástupní podmínky:

odměna 30.000 Kč hrubého již při nástupu
nástup dle dohody

Společnost
KARO - Leather Company s.r.o.
Adresa
Boršov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KARO - Leather Company s.r.o., Libor Gulykáš