Požadavky:

- min. úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru

- bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita

- dobrá znalost práce s PC, Excel, Word

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- znalost SW Helios výhodou

Náplň práce:

- podílí se na přípavě a tvorbě rozpočtu

- zajišťuje účtování rozpočtovaných prostředků

- provádí evidenci (účtování) změn rozpočtu

- kontroluje čerpání rozpočtu a dotací a provádí jejich vypořádání

- aktivní spolupráce při inventarizaci

- provádí operativní analýzy a rozbory

- zpracovává statistické výkazy

Nabízíme:

- platové zařazení dle zákona 262/2006 Sb. a nařízení vlády 341/2017 Sb.

- příspěvek na stravování, vstupy do muzeí a galerií zdarma

- pružná pracovní doba

- příspěvek na kulturu a penzijní pojištění

Nástup možný ihned

Společnost
NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUSEUM
Adresa
Kostelní 1320/42, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace