VUAB Pharma a.s. je farmaceutickou společností s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou léčivých látek a přípravků. Sídlo společnosti se nachází v těsné blízkosti Prahy, v Roztokách.

V současné době hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

Specialista oddělení nákupu a skladování

Popis pozice:

  • zajišťování dodávek surovin a materiálu
  • realizace nákupu u tuzemských i zahraničních dodavatelů
  • komunikace s dodavateli
  • organizace skladového hospodářství
  • kontrola skladových zásob a zabezpečení včasného zásobování výrobních provozů
  • spolupráce při rozvoji obchodního portfolia společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (chemického nebo farmaceutického směru výhodou)
  • praxi v oblasti nákupu
  • středně pokročilou znalost AJ
  • spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • komunikativní a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu (37,5 hod./týden)
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou)
  • pracoviště v Roztokách s velmi dobrým dopravním spojením z Prahy
  • nástup dle dohody

Společnost
VUAB Pharma, a.s.
Adresa
Vltavská 53, Roztoky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Farmacie, Nákupčí, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VUAB Pharma, a.s., Ing. Alena Salavcová
724 247 346