Moore Stephens představuje s více než 250 zkušenými odborníky v šesti pobočkách jednu z předních auditorských, účetních a daňově poradenských firem v České republice. Jsme členy mezinárodní sítě Moore Stephens International, která působí ve 112 zemích světa.

Senior asistent auditu

Máte alespoň 2 roky praxe v auditu a rádi byste získávali další zkušenosti na zajímavých tuzemských a zahraničních auditorských projektech v přátelském a přitom profesionálním prostředí?

Co Vás čeká?

Budete provádět audit finančních výkazů rozmanitých klientů pod vedením zkušeného manažera. Naší snahou je, abyste byli schopní samostatně zvládat náročnější a komplexnější zakázky a dokázali přitom úspěšně vést další členy týmu.

Budete

  • Koordinovat / vést tým u menších zakázek.
  • Samostatně zpracovávat svěřené auditní zakázky a zodpovídat za analytické výstupy.
  • Identifikovat příležitosti ke zlepšení u stávajících klientů.
  • Navrhovat zlepšení / zefektivnění postupů v oblasti své působnosti.
  • Budete pracovat s auditorskými nástroji.

Co získáte?

  • Zázemí stabilní rostoucí společnosti s rodinnou atmosférou.
  • Kontinuální profesní vzdělávání (odborný vzdělávací program MS, jazykové vzdělávání, odborné konference).
  • Pestrou práci na různorodých zakázkách pro českou i zahraniční klientelu (komunikace AJ, NJ).
  • Možnost koncepčního kariérního růstu (na manažerskou pozici) a uplatnění svého unikátního talentu.
  • Velkorysý a spravedlivý systém hodnocení a odměňování (13. a 14. plat odvíjející se od výsledků).
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity.

Co od Vás čekáme?

  • Min. 2 roky zkušeností v auditu.
  • Profesionální znalost AJ nebo NJ.
  • Chuť cestovat a řidičský průkaz.
  • Iniciativní přístup a flexibilitu.
  • Dobré komunikační schopnosti (práce s klienty).
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Další informace:

  • Práce na plný úvazek
  • Místo práce: Praha
  • Nástup po domluvě

Společnost
MOORE STEPHENS
Adresa
Nádražní 344/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

MOORE STEPHENS, Natálie Khedr
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.