Quadro Net - to je kvalitní outsourcing IT i špičková správa sítí. Praha je naším hlavním sídlem, naše působiště však nezná hranic.

IT administrátor/správce sítě

Jsme menší firma s přátelskou atmosférou a profesionálním přístupem ke klientům. Hledáme do svého týmu nového člena na pozici IT specialista. Rádi přivítáme zkušené i začínající IT techniky. Podmínkou je aktivní zájem o problematiku IT a nadšení pro nové technologie.

Náplň práce:

  • kompletní starost o IT klientů (servery, stanice, síťové prvky ...)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru
  • všeobecný přehled v oblasti IT (sítě, internet, bezpečnost apod.)
  • znalost prostředí MS Windows 7/8/10, Server 2008/2012/2016/2019
  • znalost síťového prostředí (TCP/IP protokol, aktivní prvky, Wi-Fi)
  • komunikativnost, samostatnost
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou je znalost některých z následujících oblastí:

  • produkty FortiGate, Mikrotik, UniFi, Linux
  • schopnost nastavení routeru/firewallu
  • Office 365, Exchange, G Suite
  • PHP, Joomla

Nabízíme:

  • rozmanitou práci v různých oblastech IT
  • přátelskou atmosféru
  • odborný růst
  • nástup ihned nebo dohodou
  • odpovídající platové ohodnocení, bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • sickday

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis obsahující přehled vzdělání a praxe spolu s vaší fotografií.

Společnost
Quadro Net, s.r.o.
Adresa
Nádražní 50/96, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel