Jsme česká firma s mezinárodním rozměrem, která poskytuje sw aplikace a odborné služby specializované na elektronizaci veřejných zakázek a firemního nákupu (www.proebiz.com).

Koordinátor/ka projektů

Do zkušeného týmu hledáme schopné a tvořivé kolegy/kolegyně se smyslem pro detail, kteří budou samostatně a zodpovědně pečovat o svěřený projekt.

Náplň práce

- Správa a dohled nad svěřenými projekty
- Organizační a administrativní podpora týmu/projektu
- Vytváření potřebné dokumentace
- Komunikace s potenciálními a stávajícími klienty
- Testování webových aplikací

Požadavky

- Pokročilá znalost obsluhy počítače (MS Windows, MS Office, komunikační a jiné aplikace)
- Velmi dobré organizační, komunikační a systematické schopnosti
- Schopnost týmové spolupráce a zároveň i samostatnost
- Znalost cizího jazyka výhodou (slovenština, angličtina, polština)
- Znalost prostředí veřejných zakázek a nákupu výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Zázemí české společnosti s mezinárodní působností
- Přátelskou atmosféru
- Pracovní místo v kanceláři v centru Ostravy
- Základní plat + odměny závislé na pracovních výsledcích
- Možnost kariérního růstu
- Možnost vzdělávání v různých oblastech
- Služební telefon, notebook

Společnost
NAR marketing s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Polština (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel