Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Obchodní ředitel/ka

Pro našeho klienta, obchodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Obchodní ředitel/ka.

Náplň práce:

  • Implementace a rozvoj obchodní a marketingové strategie
  • Hledání nových obchodních příležitostí, orientace na nové trhy
  • Zodpovědnost za plnění plánu, cílů prodeje a ziskovosti
  • Přinášení příležitostí pro rozvoj nových produktů a prodejních cest
  • Řízení a motivace obchodního týmu, zajištění jeho dalšího rozvoje
  • Odpovědnost za výkon a výsledky obchodních příležitostí
  • Nastavování a měření klíčových indikátorů výkonu (KPI)
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením obchodního týmu
  • Obchodní dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Minimálně 5 let manažerské praxe
  • Vyzrálou a cílevědomou osobnost s tahem na branku
  • Zodpovědný a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a úspěšné obchodní společnosti s jasnou vizí
  • Motivující finanční ohodnocení, bonusy
  • Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • Osobní automobil, PC/notebook, mobilní telefon
  • Bohatý systém benefitů

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám, prosím, zaslat Váš životopis.

Děkujeme,

Billanc Partners ČR

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o., Marie Stuchlíková