Náplň práce

činnosti projektového manažera související s realizací projektu - Jihočeský Digi Hub , který představuje unikátní komplexní platformu pro řešení otázek digitalizace především v malých a středních podnicích, ale také v oblasti veřejné správy, akademického či vědecko-výzkumného prostředí.

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání (technického směru + 3 roky praxe) nebo středoškolské vzdělání (technického směru + 10 let praxe)
výborné manažerské, komunikační, argumentační a organizační schopnosti
znalosti a zkušenosti s řízením a fungováním procesů ve výrobní firmě
znalosti a zkušenosti se zaváděním prvků Průmyslu 4.0, s digitalizací firemních procesů
analytické a rozhodovací schopnosti
velmi dobrá znalost anglického (min B2)
orientace v IT problematice, výborná znalost práce s počítačem
zodpovědnost, flexibilita.
aktivní řízení auta (sk. B)
nadšení, aktivitu a pozitivní přístup ke změnám

Nabízíme

- velmi dobré finanční ohodnocení

- různorodou a samostatnou práci

- možnost podílet se na velmi zajímavých projektech

- příjemný kolektiv spolupracovníků

- práci na HPP

- 5 týdnů dovolené, stravenky

- široké možnosti osobního rozvoje, semináře, workshopy

Předpokládaný nástup

leden 2020 (případně dle dohody)

Společnost
Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.
Adresa
Lipová 1789/9, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., Lenka Chrobočková
721 992 971