Jsme účetní společnost a auditorská společnost. Do našeho malého kolektivu hledáme na zkrácený (případně plný) pracovní úvazek zaměstnance se znalostí účetnictví, pro práce účetní a asistenta auditora.

Pozice je vhodná i pro studenty, čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • vedení podvojného a mzdového účetnictví
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • zpracování účetních závěrek
  • komunikace s klienty
  • znalost práce s účetním SW POHODA výhodou

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru vítána
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možno i na DPP, na zkrácený pracovní poměr, případně na ŽL, možno i brigádu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce Praha 5, blízko stanice metra Hůrka, vhodné pro zájemce z části Praha 5-Stodůlky a blízkého okolí, případně dle dohody

Termín nástupu: od 11/2019

Místo práce: Praha 5

Společnost
FIDIA Účetní a.s.
Adresa
Sluneční náměstí 2583/11, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

FIDIA Účetní a.s., Alena Klápštová
605 044 725