Malá IT firma zabývající se návrhem, vývojem a podporou aplikací především v bankovním sektoru hledá do svého týmu otevřenou, komunikativní a pozitivně naladěnou osobnost.

Analytik, Vývojář aplikací, Programátor

Pracovní náplň:
• analýza požadavků zákazníka, návrh technického řešení, příprava technické dokumentace, vývoj, podpora testů a údržba rozsáhlého SW zajišťující transakce platebními kartami a mobilní platby pro významné banky v EU;
• možnost práce na dalších projektech u velkých bankovních institucí v týmu zkušených technických konzultantů;
• občasné poskytování technické podpory.

Profil kandidáta:
• VŠ vzdělání technického zaměření, praxe výhodou;
• analytické myšlení, návrh technického řešení;
• znalost programovacích jazyků C/C++, případně Java;
• základní znalost SQL a relačních DBMS;
• orientace v prostředí Linux/Unix;
• znalost některého ze skriptovacích jazyků výhodou (Perl, Python, Ruby);
• znalost shelloveho programovaní výhodou (Bash, Posix shell nebo jiný);
• komunikativnost, schopnost práce v týmu;
• čeština a angličtina (tvorba technické dokumentace, komunikace se zákazníky);
• pozice je možná i pro absolventy – zaškolíme.

Nabízíme:
• práce v malém dynamickém kolektivu, s novými technologiemi pro významné banky v EU;
• možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, certifikace, pravidelná angličtina);
• finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a pracovní výsledky;
• mobilní telefon, notebook;
• flexibilní pracovní doba;
• týden dovolené navíc + 5 sickdays;
• další benefity dle dohody.

Podmínky spolupráce:
• pracoviště Praha 4;
• práce na plný úvazek s dlouhodobým výhledem;
• nástup ihned, případně dohodou.

Společnost
NextSoft spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NextSoft spol. s r.o., Michal Choura