DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

Brand Manager/Specialista mkt. komunikace Liberecký kraj

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobně-distribuční společnost se sídlem v Libereckém kraji, hledáme kandidáty na výše uvedenou pozici.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na marketing výhodou
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici či v oddělení interního marketingu alespoň 2 roky
  • Znalost AJ (Aktivně slovem i písmem, min. úroveň B2)
  • Koncepční myšlení
  • Samostatnost, kreativita, pro-aktivita
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Týmový hráč, spolehlivost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Vaše náplň práce:

  • Plánování a koordinace marketingových aktivit
  • Příprava komunikačních kampaní
  • Propagace na webových stránkách a soc. sítích
  • Organizace odborných seminářů pro klienty a veletrhů
  • Monitoring trhu
  • Správa budgetu a příprava ročních plánů
  • Marketingová podpora a školení obchodního týmu a zákaznického servisu
  • Komunikace s klíčovými zákazníky a zahraničními pobočkami
  • Kontrola vykonávání stanovených cílů v terénu
  • Úzká práce s obchodním týmem a s centrálou

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v prostředí stabilní úspěšné nadnárodní společnosti, která klade důraz na top kvalitu poskytovaných produktů a služeb pro své zákazník
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Příjemné mezilidské vztahy, osobní komunikace, pružné procesy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Velmi motivující platové ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DRILL Business Services, Jana Šafaříková