Onlio, a.s. je moderní ambiciózní firma, která může nabídnout více než 25 let zkušeností svého teamu v oblasti informačních technologií a světa IT. Vyvíjíme, implementujeme a podporujeme unikátní softwarové aplikace a jejich řešení.

FRONTEND DEVELOPER senior

  • Staň se posilou našeho týmu, která dává webovým stránkám tvář a informačním systémům uživatelské rozhraní.
  • Přijď si k nám rozšířit možnost profesního růstu v moderních technologií React, Webpack, Node.js.
  • Čeká tě parta nadšenců, přijď se podívat na palubu naší lodi, abys zjistil, že chceš plout s námi.

Náplň činnosti

  • vývoj a implementace front-endu internetových řešení
  • vytváření HTML a CSS šablon pro CMS
  • oživení prezentace pomocí redakčního systému
  • vývoj v JavaScriptu

Profil kandidáta

  • dobrou znalost znalost HTML a CSS
  • znalost JavaScript alespoň na úrovni začátečníka
  • znalost AJ postačující ke studiu dokumentace
  • zkušenost s responzivním vytváření stránek
  • chuť se učit a odborně růst

Výhodou

  • zkušenost s některým z moderních JS frameworku: React, Angular, Vue apod.
  • zkušenost s GITem a nástroji typu bitbucket, github nebo gitlab
  • zkušenost se systémy pro balíčkování: Webpack, Rollup, gulp, grunt apod.
  • zkušenost se systémem Liferay

Nabízíme

  • formu spolupráce na HPP nebo jako OSVČ
  • flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice
  • spolupráci s kolegy, od kterých se můžeš hodně naučit
  • podporujeme další vzdělávání (kurzy, certifikace,…)
  • zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem
  • kurz angličtiny a cvičení na pracovišti
  • pracoviště v moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice s bezproblémovým parkováním

Společnost
Onlio, a.s.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, IT ředitel/manažer, Webdesigner, Webmaster, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Onlio, a.s.