AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Market researcher / analytik.

Pro přední světovou společnost, působící v oblasti realitních služeb a správy investic, hledáme vhodné kandidáty na pozici Market researcher / analytik.

Náplň práce:

  • udržování znalostí a databází o různých sektorech nemovitostí: kanceláře, maloobchod, rezidenční a průmyslová / logistika.
  • získávání dat a informací ze všech možných zdrojů;
  • příprava a prezentace prezentací trhu v různých sektorech nemovitostí;
  • podpora vztahů s klienty poskytováním vysoce kvalitních dat a vhled do externích klientů;
  • podílet se na výrobě a propagaci různých publikací souvisejících s nemovitostmi;
  • podílet se na přípravě podrobných přehledů trhu a studií pro klienty, které jim pomohou informovaně se rozhodovat o užívání a vlastnictví nemovitostí;

Požadavky:

  • vhodné pro uchazeče se zkušenostmi z práce v mezinárodním prostředí po dobu nejméně 1 roku v oblasti analýz, průzkumu trhu
  • zkušenosti s prací s informačními systémy, daty a reportováním.
  • zkušenosti s komerčními nemovitostmi nebo průzkumy trhu jsou velkou výhodou, ale nejsou nezbytné;

Osobní specifikace

  • aktivní znalost českého i anglického jazyka podmínkou
  • nadšená osobnost s přístupem do práce;
  • týmový hráč
  • komerčně zaměřený se zájmem o pomoc a řešení klientových cílů, obchodních záležitostí a příležitostí;
  • nezbytné jsou dobré analytické dovednosti s pečlivým a pečlivým přístupem;
  • dobrá znalost kancelářských nástrojů společnosti Microsoft, zejména Excel, PowerPoint a Outlook, je nutností;
  • zkušenosti s nástroji Business Intelligence a GIS mapping jsou výhodou, ale nejsou nezbytné;

Nabízíme:

  • sick days, home office, stravenky, multisport karta, firemní teambuildingové akce.

Společnost
AGENTURA FALA s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura