Staňte se součástí teamu nové evropské společnosti BAMBOO EUROPE SE, která se zaměřuje na distribuci a prodej jednorázových ekologických výrobků v rámci celé Evropy. Zaměřujeme se na nejlepší hotelové řetězce, restaurace, bary, cateringové společnosti aj.

Obchodní zástupce

Vaše pracovní náplň bude obsahovat:

· kontaktování zákazníků v daném regionu, osobní návštěvy, prezentace a prodej našich produktů

· komplexní péče o stávající zákazníky

· zajišťování plánovaného obratu ve svěřeném regionu

· budování obchodní strategie, přinášení nápadů z trhu a na jejich základě realizace aktivit pro zákazníky

· na pravidelné bázi komunikace se Sales Managery a Brand Managerem

· účast na veletrzích, festivalech a dalších akcích v rámci České republiky a Slovenska

· pravidelný reporting

Co očekáváme od Vás:

· znalosti na úrovni min SŠ vzdělání

· zkušenosti na pozici Sales Representative výhodou

· nadprůměrné komunikační a prezentační schopnosti, obchodního ducha

· být zodpovědnou a cílevědomou osobností, teamovým hráčem

· schopnost pracovat ve vysokém pracovním nasazení

· flexibilita

· schopnost přicházet s vlastními náměty

· příjemné vystupování

· řidičský průkaz skupiny B

· IT znalosti: uživatelská MS Office

Co nabízíme:

· práci v příjemném kolektivu

· zázemí silné evropské společnosti

· služební automobil a mobilní telefon

· příležitost k dalšímu rozvoji

· motivující finanční ohodnocení = fixní mzda + bonusy

Společnost
Bamboo Europe SE
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 37 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Product Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bamboo Europe SE, Arina Kuranova