Co říká CommScope Czech Republic s.r.o. o pozici
Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? CommScope je celosvětovým lídrem v oblasti telekomunikačních technologií. Naše výrobky umožňují propojování lidí po celém světě. Přidejte se do našeho týmu!

Náplň práce:

  • Znalost veškerých obecných procesů na lince
  • Technická znalost nastavení a drobných oprav
  • veškerých strojů na lince
  • Zodpovědnost za provoz linek, dodržování a
  • kontrolu procesů na jednotlivých strojích
  • Komplexní přístup k efektivnosti provozu a údržbě
  • zařízení
  • Kontrola a objednávání náhradních dílů/spotřebního
  • materiálu
  • Aktivní přístup k dodržování a nastavování 5S

Požadavky:

• SOU/SŠ výhodou
• Základní znalost práce s PC
• Schopnost práce s výkresovou dokumentací
• Zodpovědnost za provedenou práci
• Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
• Časová flexibilita s ohledem na provoz linky 24/7

Nabízíme:

  • Nástup do kmenového stavu firmy
  • Stabilita a zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního postupu
  • Čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí
  • Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
  • Nadstandardní příplatky
  • Hlídané parkoviště v areálu společnosti
  • Provoz 24/7

Benefity:

  • Týden dovolené navíc
  • 10 minutová placená přestávka navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvěk na závodní stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Čtvrtletní odměny a bonusy

Společnost
CommScope Czech Republic s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Strojírenství, Telekomunikace, Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CommScope Czech Republic s.r.o., Linda Alshawaová