HLEDÁME DIAMANT

Záříš na poli marketingu? Říká ti něco retail? Jsme zavedená agentura, která právě rozšiřuje svůj tým. Hledáme někoho, kdo je tvrdý na sebe, ale přitom září úsměvem na všechny strany. A koho práce fakt baví. Jsi to ty?

Náplň práce

  • Identifikace a řešení potřeb svěřených klientů
  • Identifikace trendů v komunikaci značek dané kategorie
  • Podíl na tvorbě komunikačních konceptů a dlouhodobých priorit pro klienta
  • Řízení průběh zakázek v souladu s definovanými cíli (komunikačními, kvalitativními, časovými či finančními)
  • Odpovědnost za dodržování postupů a procesů
  • Odpovědnost za řízení projektového týmu

Profil vhodného kandidáta

  • Samostatnost, hravost, pečlivost
  • Týmový/á hráč/ka
  • Chuť a potřeba nejen vyplňovat tabulky, ale něco skutečně tvořit
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Praxe na této nebo obdobné pozici v agentuře nebo na straně klienta
  • Odbornost – reklama / retail / marketing
  • Ideálně zkušenosti s BTL reklamou
  • Angličtina slovem i písmem
  • Uživatelská znalost kancelářských aplikací (MS Office) na PC / MAC
  • Aktivní řidič
  • SŠ/VŠ

Co nabízíme

  • Možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelsky kolektiv, dog friendly office
  • Tvůrčí a motivující práci v týmu zkušených odborníků
  • Odpovídající technické zázemí
  • 25 dni dovolené
  • Nástup ihned nebo dohodou

Těšíme se na spolupráci.

Společnost
Agentura GATE s.r.o.
Adresa
Hrdlořezská 377/51, Praha – Hrdlořezy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel