Co bude Vaším úkolem?

  • zpracování odchozích a příchozích telefonických hovorů směrem k zákazníkům OMV
  • písemná komunikace se zákazníky věrnostního programu
  • poskytování informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům
  • vyřizování zákaznických dotazů, žádostí, stížností a reklamací zákazníků
  • administrativní činnost spojená s evidencí řešených případů
  • NIC NEPRODÁVÁTE!

Co by Vám nemělo chybět?

  • slovenský jazyk na úrovní rodilého mluvčího nutností!
  • výborné komunikační a vyjadřovací dovednosti
  • prozákaznicky orientovanou osobnost
  • příjemné vystupování a odolnost vůči stresu
  • znalost práce na PC
  • zkušenost v zákaznickém servisu velkou výhodou

Co Vám nabízíme?

  • pracovní smlouvu na plný úvazek
  • pracovní dobu PO – PÁ, 8.00 – 18.00 (ranní a odpolední směny)
  • motivující platové ohodnocení (fix a bonusová složka)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč již od prvního dne
  • plně hrazené kurzy anglického jazyka v sídle společnosti
  • snídaně a ovocné dny
  • možnost Multisport karty
  • pravidelné firemní akce a teambuildingy

Nástup ihned nebo nejpozději od 1.ledna 2020!

Společnost
CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.
Adresa
Kolbenova 882/5a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Základné
Požadované jazyky: Slovenčina (Výborná)
Benefity: Občerstvenie na pracovisku, Firemné akcie
Zařazeno: Administratíva, Zákaznícky servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o., Isabela Adamovská