PARTNER 4 JOB s.r.o.
Hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost v oblasti FMCG, s více jak 20 letou působností na českém trhu, uchazeče/čku na pozici:

BRAND MANAŽER ČR/SR

Náplň práce:
• Kompletní odpovědnost za koncepci rozvoje přidělených brandů
• Uvádění nových produktů na trh
• Podpora prodeje
• Plánování a realizace marketingových kampaní
• Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence
• Spolupráce s obchodním oddělením a výrobou (tvorba obalu a etiket)
• Spolupráce s externími dodavateli služeb ATL a BTL
• Analýzy prodeje svěřených značek

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání (marketing, obchod, ekonomie)
• Zkušenosti/praxe na obdobné pozici
• Aktivní znalost AJ – komunikace s mateřskou společností
• Analytické myšlení
• Kreativita
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Velmi dobrá znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B

Nabídka:
• Příspěvek na stravování, jazykové kurzy
• Osobní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nástup možný od ledna 2020
• Místo výkonu práce: Praha-východ, okolí Říčan, Úval, Českého Brodu

Platové ohodnocení: 40.000 - 45.000 Kč

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

PARTNER 4 JOB s.r.o., Jana Lžičařová
+420 602 403 276