Společnost působící 27 let v oblasti mezinárodní silniční přepravy, specializujeme se zprostředkování přepravy zboží mezi CZ a SK a Západní Evropou, především Francií.

DISPONENT MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Hledáme perlu v oceánu ...KTEROU BAVÍ OBCHODOVÁNÍ A KOMUNIKACE S LIDMI, UMÍ KOORDINOVAT PRÁCI A MÁ PRAXI V KAMIONOVÉ DOPRAVĚ.

Jsme menší rodinná spediční firma s více než 25letou tradicí, vybudovaná na poskytováním profesionálního servisu našim klientům. Naším posláním je nalézat optimální řešení přepravy zboží pro naše zahraniční klienty prostřednictvím českých dopravních firem.

Náš tým s bohatými zkušenostmi a dlouholetou praxí se stará především o zákazníky z Francie a Beneluxu a hledáme šikovného kolegu či kolegyni, která mezi nás nejenom zapadne, ale stane se také dlouholetou součástí našeho kolektivu.

Kvalitní a loajální zaměstnanci jsou pro nás největším bohatstvím, proto se snažíme vytvářet co nejlepší pracovní podmínky.

Nic ale není zadarmo, proto hledáme někoho, kdo se nebojí odpovědnosti, má rád výzvy, je ochotný zkoušet nové věci, nepodléhá stresu, umí dotáhnout věci do konce, pro kterého je přirozená dobrá komunikace s lidmi a samostatnost. Máme rádi lidi plné energie, který mají systém a smysl pro pořádek, umí dobře a rychle reagovat na jakoukoliv situaci a rozeznávat priority.

DISPEČER V MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVĚ

Na této pozici se neustále něco děje! Pracujeme naplno, často i pod tlakem, ale umíme se náležitě společně pobavit a také si řádně odpočinout.

Jsme pracovití, nic nás nezastaví. Pokud hledáte teplé místečko v kanceláři, kde si budete povídat o životě, nebo brouzdat po netu, tak se u nás dlouho neohřejete.

NÁPLŇ PRÁCE:

Na této pozici Vás čekají úkoly všeho druhu – telefonická i písemná komunikace se zákazníky a dodavateli, budování vlastního portfolia dodavatelů a klientů, příprava cenových nabídek, překládání emailů, získávání a kontrola dokumentů, ověřování klientů a dodavatelů, příprava a kontrola podkladů pro fakturaci a další nezbytná administrativa. Budete se aktivně podílet na při organizování přeprav od začátku až do konce.

K TÉTO PRÁCI POTŘEBUJETE:

- Středoškolské vzdělání
- Český jazyk slovem i písmem
- Vynikající znalost francouzštiny nebo angličtiny – slovem i písmem
- Uživatelskou znalost práci na počítači
- Ověřitelné výsledky v předchozím zaměstnáním, nebo brigády

- Praxi v kamionové dopravě minimálně rok !!!

- Loajalitu k zaměstnání i zaměstnanci

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Když budete dobří, najdete u nás:

* výdělek podle svých schopností, šikovnosti a nasazení
* mimořádný přístup k loajálním zaměstnancům: 5 týdnů dovolené, 13 plat, vzdělávací jazykové kurzy, podpora sportování
* přátelské prostředí firmy

Společnost
BELMONT s.r.o.
Adresa
Na Parukářce 1934/12, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Francouzština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Speditér, Manažer dopravy, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

www.belmont.cz