Jsme mezinárodní poradenskou společností působící na poli auditu, účetnictví a daní téměř 25 let. Úzce spolupracujeme s mezinárodní poradenskou skupinou auditorů a daňových poradců.

Mzdová účetní v centru Prahy

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici mzdová účetní.

Náplň práce:

Spolupráce při vedení mzdového účetnictví pro klienty (dle rozsahu práce na účetnictví pro několik klientů)
Příprava pro zpracování ročního zúčtování daní

Požadujeme:

Min. ukončené středoškolské vzdělání
Zájem o mzdovou problematiku
Znalost Helios Orange nebo OK Mzdy výhodou
Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
Flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

Zajímavou stabilní práci na HPP
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Systém zaměstnaneckých benefitů
Pracoviště v centru Prahy

Společnost
Fučík & partneři, s.r.o.
Adresa
Klimentská 1207/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel