Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Koordinátor/ka projektu výroby a prodeje #GGsJE

Pracovní náplň:

Jsme největší výrobce a prodejce non food sortimentu Evropě. Máme dohromady více než 70 poboček a prodáváme výrobky od největších dodavatelů z celého světa. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Hledáme člověka s praxí v rámci nákupu či obchodu a dobrou znalostí Excelu. Na oplátku můžeme nabídnout odpovídající mzdové ohodnocení a spoustu benefitů.

Náplň práce:
- zodpovědnost za výsledky svěřených komodit výrobků
- koordinace skladu, výroby a nákupu svěřených komodit výrobků
- vedení obchodních jednání, komunikace s dodavateli
- vytváření prodejní strategie svěřených komodit
- podílení se na přípravě marketingové podpory

Nabízíme:

- zajímavou a stabilní práci u české společnosti
- možnost profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- sleva na sortiment
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na dopravu
- kurzy Aj s příspěvkem zaměstnavatele

Požadujeme:

- dobrou znalost Excelu (např.kontingenční tabulky)
- praxe na obdobné pozici
- zkušenost s vedením menšího kolektivu
- analytické a strategické uvažování, schopnost argumentace

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Nákup, Nákupčí, Product Manager, Product Specialist, Nákupčí pro prodejní řetězce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lenka Míčková
730 188 159