Co vás čeká

Hledáme nového kolegu se zaměřením na ERP informační systémy. Rádi bychom Vám tímto nabídli zajímavou práci v dobrém kolektivu a příjemném pracovním prostředí na pozici Konzultant informačního systému Helios.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru,

· výbornou znalost výpočetní techniky,

· korektní, vstřícné, prozákaznické vystupování,

· schopnost a ochota vzdělávat se,

· časovou i myšlenkovou flexibilitu, schopnost přicházet s novými nápady

· schopnost analyzovat, interpretovat, předávat informace,

· samostatnost, zodpovědnost, loajalitu,

· ochotu cestovat, ŘP. sk. B,

Co budeme požadovat(jaká bude Vaše náplň práce)?

· analýzu a vyhodnocení potřeb u zákazníka, společně s obchodníkem,

· spolupráci na implementaci produktu u zákazníka, tj. nastavení harmonogramu výjezdů u zákazníka,

· realizaci zaškolování zákazníka na informačním systému,

· spolupráci na převodu dat,

· řešení aktuálně vzniklých problémů u zákazníka,

· hledání a realizace pro zákazníka nejoptimálnějších řešení,

· podporu zákazníka i po implementaci produktu,

· školení uživatelů IS Helios (novinky, legislativní změny, apod.)

· spolupráci s programátory

· hotline.

Výhodou bude, pokud budete umět

· znalost výrobně logistických procesů firmy, ekonomiky nebo účetnictví

· praxi jako konzultant, vedoucí výroby, technolog, logistik, ekonom nebo účetní

· zkušenosti s velkým ERP či jeho implementací,

· znalost jazyka SQL a programování,

· znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

· různorodou, zajímavou a tvůrčí práci,

· možnost profesního růstu,

· prezentace a zastupování špičkového TOP produktu na trhu,

· zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem,

· zajímavé a motivující platové ohodnocení,

· řadu benefitů (pružná pracovní doba, jazykové a profesní vzdělávání, stravenky, atd.)

· dlouhodobou spolupráci,

· přátelský tým,

· nástup ihned nebo dle domluvy.

Společnost
HCV group a.s.
Adresa
Polní 780/92, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

HCV group a.s., Tomáš Hutyra