Společnost Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. je součástí celosvětové skupiny Hitachi a patří do obchodního segmentu automobilových systémů.
Náš závod působí v Žatci od roku 2013. Zabýváme se výrobou předních a zadních tlumičů do automobilů Ford, Nissan a Renault. Naším dalším projektem je výroba vysokotlakých palivových čerpadel, které slouží ke vstřikování paliva do spalovacího prostoru motoru a to konkrétně do automobilů Audi. Nově jsme zahájili výrobu variabilního časování ventilů a olejových čerpadel.

IT Specialista

Náplň práce:

- Poskytování IT podpory pro zaměstnance HIAMS-CZ
- PC management – příprava a údržba PC a tiskáren, správa uživatelů, přístupů apod.
- Server management – údržba a správa serverové infrastruktury, zálohování
- Network management – údržba a správa LAN a WLAN sítí

Požadavky:

- SŠ technického směru
- Aktivní angličtina (ideálně B2)
- Prozákaznický a systematický přístup
- Windows Server 2012,2016
- Zálohování (ideálně CommVault)
- MS Windows 10, Office365

Výhodou:

- SQL server
- Znalosti EDI
- Znalosti ERP systémů
- Znalosti výrobních a logistických procesů

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Možnost osobního a profesního růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení (pololetní bonusy)
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Dovolená nad rámec zákoníku práce
- Pružná pracovní doba
- Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
- Jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
- Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, nebo anglickém jazyce.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.
Adresa
Velemyšleves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HITACHI Automotive Systems Czech, s. r. o., Jindřiška Vlasáková
PZ Triangle, Minice 60, 43801 Žatec, Česká republika
775 958 236