Jsme výrobci produktů pro průmysl a reklamu. Pro naše zákazníky frézujeme a lepíme polotovary z plastů a dalších průmyslových materiálů, vyrábíme světelné reklamy, loga, plastické nápisy, reklamní stojany, informační systémy a to již více než 25 let.

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici AKVIZIČNÍ PRODUKČNÍ.

Tato pozice vyžaduje silnou osobnost schopnou práce pod tlakem, člověka, který se umí soustředit na několik úkolů najednou, umí si stanovit priority, rychle a v klidu vyřešit technické i organizační problémy a pro kterého je zákazník na prvním místě.

AKVIZIČNÍ PRODUKČNÍ

Co vás čeká:

Tvorba nabídek a kalkulací pro obchodníky i pro zákazníky

Technické a grafické zpracování objednávek do výroby s podporou kolegů technického a grafického oddělení

Komunikace se zákazníky a dodavateli

Občasné cesty za zákazníkem

Práce na několika projektech najednou

Práce s interním zakázkovým systémem

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru

Znalost práce na PC podmínkou, Corel Draw výhodou

Čtení technických výkresů podmínkou

Zkušenosti s kalkulacemi a s jednání se zákazníky

ŘP “B“

Od nás můžete očekávat:

Důkladné zaškolení, pravidelné vzdělávání a osobní rozvoj

Odpovídající platové ohodnocení, fixní základ plus odměny ze zisku, odměny za splnění obratu

Mobilní telefon i k soukromému použití

Možnost stravování na firmě, výběr ze 4 jídel, příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní připojištění – po zapracování

Firemní akce (bowling, grilování, vánoční večírky)

Společnost
OK DESIGN, s.r.o.
Adresa
Holická 170/47, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Strojírenství, Výroba a průmysl, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel