Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes a Destroy stores v České republice hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici "Vedoucí aplikace vizuální a marketingové strategie - Area Visual Merchandiser" v centrále společnosti.

Termín nástupu: ihned nebo 18. prosince 2019
Druh pracovního poměru: HPP - hlavní pracovní poměr
Více o zaměstnavateli na: www.officeshoes.cz www.destroystores.cz

Popis pozice:
- Jednotná prezentace zboží na svěřených prodejnách
- Příprava sezónních plánů pro vystavení prodejny a výloh na základě globální VM strategie
- Týdenní kontrola zadaných úkolů na prodejnách
- Tvorba fotoreporů
- Vedení týmu instore VM
- Aktivní pomoc s VM na svěřených prodejnách
- Školení zaměstanců
- Úzká spolupráce s retail manažery
- Spolupráce s marketingovým oddělením
- Zajištění a produkce POS materiálů
- Komunikace s obchodními centry

Hlavní předpoklady:
- Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint)
- Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Logické a analytické myšlení
- Silné estetické cítění a vnímání, smysl pro detail
- Výborné organizační schopnosti
- Komunikativní týmový hráč se schopností stanovit si priority
- Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v příjemném prostředí a kamarádské partě ;-)
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Motivující mzdové ohodnocení a benefity
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč/směna PLNĚ hrazené zaměstnavatelem
- Služební telefon a notebook
- Hrazené občerstvení na pracovišti (káva, čaj)
- Další benefity: Slevy na firemní zboží (značková obuv, luxusní módní doplňky), Vánoční poukázky (výroční bonusy)

Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a společnosti Shoebox CZ s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat.

Společnost
Shoebox CZ s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 808/66, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.