Jsme úspěšná, dynamicky se rozvíjející a ryze česká společnost působící na trhu od již roku 1994.

Hledáme PROGRAMÁTORA/VÝVOJÁŘE pro dlouhodobý projekt.

Čeká Tě samostatná kancelář. Budeš v kolektivu cca 10ti fajn lidí.

Tvá náplň práce bude:

  • vývoj hazardních her pro zábavní průmysl a správu již funkčního herního VLT systému

Požadujeme:

  • znalost C# (asp, core, linq, mvc, mvvm), SQL, TCP/IP
  • řidičské oprávnění B

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • mobilní telefon a notebook

Pokud máš zájem jít do toho s námi, stačí odpovědět a my se budeme těšit na osobní setkání!

Společnost
"ATIS Jihlava spol. s r.o."
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

"ATIS Jihlava spol. s r.o.", Roman Káninský
+420 732 632 192
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.