Společnost Invelt aktuálně působí v Praze a Plzni a zaměstnává na 170 zaměstnanců. Na trhu působí více než 20 let a během této doby pouze upevňovala svoji pozici na trhu s vozy prémiového segmentu. V roce 2009 se stala nejvýznamnějším hráčem na trhu s vozy BMW a MINI v České republice. Jako jediní zastupujeme exkluzivní značku BMW ALPINA v České republice. Jsme společností zaměřenou na dynamický růst, efektivitu práce a osobní přístup ke klientům. Od našich zaměstnanců očekáváme loajalitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, přátelské vystupování a ochotu pracovat nad rámec standardních povinností.

ÚČETNÍ SENIOR

Přední český prodejce vozů BMW, MINI a Alpina, společnost invelt – s.r.o., přijme zaměstnance na pracovní pozici ÚČETNÍ SENIOR, a to pro pobočku Praha.

Náplň práce:

  • kompletní agenda majetku (odpisy, zařazení, inventarizace…)
  • účtování přijatých materiálových a režijních faktur
  • přefakturace služeb
  • znalost kontrolního hlášení+SH+DPH (zástup)
  • znalost excelu, SW Incadea/Navision a Helios výhodou
  • zástup v pokladně v sobotu jednou za pět týdnu
  • řešení pohledávek

Nabízíme:

  • Klouzavou pracovní dobu
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Práci v inspirujícím týmu se zajímavými klienty
  • Fixní plat
  • 5 týdnů volna
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme:

  • znalost práce v Excelu, Incadea nebo Navision
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Loajalitu a samostatnost
  • Pozitivní přístup
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nástup možný dle dohody

Společnost
invelt - s.r.o.
Adresa
Jeremiášova 1127/5, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel