Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987 a již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Náplň práce:

· Zodpovědnost za podporu a rozvoj IT systémů

· Analýza uživatelských požadavků, příprava zadaní pro externí dodavatele

· Účast na projektech, podpora realizací rozvojových IT projektů

· Zajišťování 2. úrovně podpory IT systémů

· Koordinace externí 3. úrovně podpory IT systémů

· Vytváření koncepce rozvoje IT architektury

· Příprava metodiky, manuálů a další podpůrné dokumentace

· Dohlížení nad dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti

· Metodická podpora klíčových uživatelů

· Školení koncových uživatelů

Požadujeme:

· SŠ/VŠ, obor systémové inženýrství, informatika nebo podobný výhodou

· Uživatelská znalost SAPu výhodou

· Průřezová orientace v IT sektoru

· Základní zkušenost s programováním

· Znalost webových aplikací a technologií výhodou

· Vynikající komunikační dovednosti

· Znalost mluveného i psaného českého a anglického jazyka

· Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

· Pracovní příležitost v nadnárodní skupině

· Účast na zajímavých rozvojových projektech

· Osobní a profesní růst

· Odpovídající mzdové ohodnocení

· 5 týdnů dovolené

· Penzijní a životní pojištění

· Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Společnost
DEVIRE s.r.o.
Adresa
Litvínov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Support IS, IT analytik, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DEVIRE s.r.o., Libor Kanak