Náplň práce

Koordinace veškerých aktivit organizace, metodické a odborné řízení činnosti jednotlivých zařízení, kontrola a aktualizace interních dokumentů, tvorba grantových žádostí, personální řízení, spolupráce s vnějšími institucemi

Nabízíme

Různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, supervizi, zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

Vzdělání VŠ/VOŠ, prokazatelné zkušenosti s vedením lidí z manažerské pozice, orientaci v dotačních systémech (např. státní dotace, nadační fondy, ESF) a legislativě, zkušenosti ze sociální oblasti a oblasti práce s dětmi a rodinami, znalost zákona 108/2006 Sb., dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické a koncepční myšlení, dobrou znalost IT, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem, trestní bezúhonnost

Společnost
Portus Prachatice, o.p.s.
Adresa
Velké náměstí 14, Prachatice – Prachatice I
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vrcholový management, Výkonný ředitel, Ředitel, Provozní ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.