Společnost iSTYLE, přední Apple Premium Reseller ve střední a východní Evropě, nabízí kompletní řadu produktů Mac, iPad, iPod a iPhone, spolu s širokým portfoliem příslušenství a software třetích stran. Rovněž provozuje vlastní autorizovaný servis Apple produktů.
V současné době obsazujeme pozici:

APPLE PRESALES KONZULTANT

Pro rozšíření týmu hledáme APPLE PRESALES KONZULTANTA. Součástí práce jsou školení, konzultace u klientů, návrhy a zpracování projektů. Budete technickou podporu našeho B2B oddělení. Pozice je vhodná pro dynamického a aktivního kandidáta s nadšením pro Apple a znalostí IT prostředí.

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE:
- Technická podpora našich klíčových klientů
- Předprodejní technická podpora B2B oddělení při klíčových jednáních a prezentacích
- Technická skolení a rozvoj klientů
- Návrh konkrétních řešení a spolupráce s Business Development Manažerem při volbě pro klienta nejvhodnějších řešeních
- Školení, konzultace u klientů, návrhy a zpracování projektů
- Rozvoj a plánování IT služeb
- Mobile Device Management (MDM)
- Prezentace na IT workshopech a konferencích
- Mezinárodní spolupráce

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ technického směru
- Praxe v oblasti ICT min. 2 roky
- Znalost iOS, macOS na úrovni administrátora
- Mobile Device Management, EMM (JAMF, MobileIron, atd.)
- Nasazení, management - Apple Deployment Programu (Apple Business Manager, DEP, VPP)
- Znalost Windows, Windows Server
- AJ na komunikativní úrovni
- Zájem o oblast informačních technologií
- Analytické myšlení
- Komunikační a prezentační dovednosti

DALŠÍ INFORMACE:
- Motivující platové ohodnocení a bonusy
- Firemní benefity, iPhone, MacBook
- Prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- Osobní rozvoj, certifikace
- Nástup dle dohody, ideálně co nejdříve

JAK SE PŘIHLÁSIT:
Pokud Vás pozice zaujala a splňujete uvedené podmínky, zašlete nám strukturovaný životopis a stručný motivační dopis prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Vybrané kandidáty budeme kontaktovat pro sjednání osobního pohovoru.

Společnost
iStyle CZ, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel