Jsme AIDO a naším cílem jsou profesionální poradenské služby. Chápeme, že člověk péči o své peníze svěří jen skutečným odborníkům, a proto na sebe klademe velké nároky, abychom na vysoce konkurenčním trhu finančního poradenství obstáli. Setkal ses někdy s amatérským finančním poradcem, oděným v polyesterovém saku, zmateně blekotajícím o výhodných smlouvách? Tak přesně takové lidi u nás nenajdeš.

Junior investiční specialista

Vhodné i pro absolventy

Požadujeme

• Maturitu
• Ochotu učit se novým věcem
• Schopnost komunikace s lidmi
• Vysoké nasazení
• Profesionální přístup

Nabízíme

• Zaškolení zdarma, kariérní růst

• Jedinečné Know-how, profesionální koncept, zázemí silné společnosti
• Paušální příspěvek navázaný na výsledky práce
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Vytvoření dlouhodobého pasivního příjmu , renty
• Benefitní program

Náplň práce

Budete navštěvovat potencionální klienty a hledat pro ně to nejlepší investiční řešení v závislosti na jejich potřebách a cílech. Budete s nimi budovat vztahy a spravovat jejich investice a finanční rezervy.

S potencionálními klienty je dopředu firmou domluvena schůzka a očekávají vás.

Společnost
AIDO Group a.s.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Manažerský motivační program, Mobilní telefon
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel