Co vás čeká

* zodpovídá za plánování, organizování, řízení, kontrolu a hodnocení svěřeného pracovního týmu
* řídí výrobní tým s důrazem na:

- kvalitu vyráběné produkce

- plnění směnových plánů týmu
* školí a zapracovává pracovníky na jednotlivých pracovištích
* organizuje a vede pracovní schůzky týmu
* zodpovídá za správnost docházky podřízených zaměstnanců
* řídí se pokyny a plní úkoly mistra a vedoucího výrobního týmu
* zodpovídá za osobní rozvoj podřízených zaměstnanců
* zodpovídá za dodržování předpisů bezpečnosti práce, životního prostředí, technologických předpisů a pracovních povinností svých podřízených zaměstnanců

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru strojírenství
* plánovací schopnosti, schopnost motivovat, schopnost vést,
* znalost práce s PC
* schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
* zkušenosti s vedením kolektivu lidí

Co vám můžeme nabídnout

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* 13. a 14. mzda
* nadstandardní zaměstnanecké benefity
* možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu zašlete životopis v českém jazyce.

Společnost
Hanon Systems Autopal s.r.o.
Adresa
Závodní 1007, Hluk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel