Společnost H&M je česká rodinná firma s více jak 25 letou tradicí. Od roku 2010 jsme spustili vlastní výrobu hliníkových elementů, fasád a zimních zahrad. Naším hlavním cílem je prvotřídní kvalita všech našich výrobků a služeb. Zakládáme si na vysoké úrovni výrobních technologií a poskytujeme bezkonkurenční zákaznický servis. Hledáme posily do týmu!

Technik hliníkových konstrukcí

Náplň práce:

• konstrukce a zaměření otvorových prvků a zimních zahrad

• zpracování cenových specifikací na otvorové prvky a zimní zahrady

• odpovědnost za vytváření návrhů technických řešení

• vypracování technických výkresů pro výrobu

• komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru - stavební obor výhodou

- znalost práce s programem AutoCad

- znalost MS Office

- znalost německého jazyka výhodou

- ŘP sk. B

Od našich pracovníků očekáváme aktivní pracovní přístup, ochotu učit se novým věcem, bezúhonnost, odpovědnost a samostatnost.

Nabízíme:

- pracoviště v Kuchařovicích

- platové ohodnocení odpovídající dané pozici

- zaškolení nových technických programů

- kreativní práce v příjemném a moderním prostředí

- možnost profesního růstu v rámci společnosti

- příspěvek na dovolenou a stravování

Společnost
H & M spol. s r.o.
Adresa
8.Května 122, Kuchařovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

H & M spol. s r.o., Petra Vašinová
00420515 266 483
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.