Náplň práce:

koordinace pracovního týmu
aktivní vyhledávání nových klientů (firemní výuka, kurzy DVPP...)
řízení a rozvoj pobočky
komunikace a obchodní jednání s klienty
administrativa, personální agenda (nábor nových lektorů)
péče o zákazníky

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání, uvítáme VŠ
obchodní myšlení
proklientské chování
výborné komunikační dovednosti, časovou flexibilitu
systematickou, pečlivou, zodpovědnou a samostatnou osobnost
uživatelskou znalost práce s MS Office
znalost AJ na komunikativní úrovni
řidičský průkaz

Nabízíme:

zázemí tradiční firmy
motivační finanční ohodnocení
zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
možnost profesního rozvoje
možnost dalšího jazykového vzdělávání
Multisport

Společnost
Hello language centre s.r.o.
Adresa
Malinovského náměstí 603/4, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hello language school s.r.o., Petra Ocelková
777 808 177