Jsme mladá stále se vyvíjející společnost s názvem iFORO Group, s.r.o., provozujeme poptávkový systém Poptávej.cz, už teď jsme hvězdy ve svém oboru. Každému seženeme přesně to, co potřebuje podle jeho představ. Jestli chceš taky zářit, tak se k nám přidej.

Průměrná mzda v Pce je 28 872 Kč, u nás získáš podstatně víc

Jaká je práce v týmu Specialistů?

Staneš se kontaktní osobou mezi naší firmou a našimi zákazníky. Tým specialistů obsluhuje pouze firmy, které si naše služby platí a ty s nimi budeš probírat aktuální potřeby a doplňkový prodej, prodlužování služeb a zpětnou vazbu na produkt. Tým specialistů dnes tvoří 7-8 kolegů, a protože našich placených klientů přibývá a nestíháme všechny kontaktovat včas, tak potřebujeme tým rozšířit o 2-3 nové kolegy.

Koho hledáme?

Do týmu specialistů hledáme takové uchazeče, kteří mají nějaké zkušenosti s telefonováním. Ať už jsi zaměstnaný, po studiu nebo hledáš novou práci, a chceš za svoje dovednosti zaplatit více peněz, než je průměr, tak se přijď podívat k nám.

Chtěl by si to zkusit, ale nemáš zkušenosti s voláním? To není problém, zúčastníš se našeho jednodenního školení, vyzkoušíš si práci a pak se společně domluvíme, jaká pozice by pro tebe byla vhodná.

Nadstandardně, oproti jiným zaměstnavatelům nabízíme:

Podle dat ČSÚ, vydaných dne 4.6.2019, je průměrná mzda v Pardubickém kraji 28 872 Kč. V našem týmu specialistů je průměrná mzda od začátku roku 44 761 Kč (leden až červenec). To jsou reálná čísla, na které se dostaneš od druhého až třetího měsíce.

Fixní odměna je 25 000 Kč + prémie (po zaškolení).

Víme, že peníze nejsou dnes všechno a volný čas potěší každého, proto můžeš každý pátek končit již ve 12:00 a každý týden dostaneš 0,5 dne volného času. Stačí, když stihneš zodpovědně své úkoly.

Neformální prostředí, většina specialistů u nás pracuje řadu let a věříme, že je to i díky našemu neformálnímu prostředí na pracovišti.

Pevná pracovní doba, u nás pracujeme pouze pondělí až pátek a každý víkend budeš mít volný.

5 sick days, každému se někdy může udělat blbě, proto ti jich nabídneme rovnou 5.


Informace o pozici

Společnost
iFORO Group, s.r.o.
Adresa
Pernerova 444, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

iFORO Group, s.r.o., Hana Jelínková
+420 702 170 180