ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / MANAŽER; strojírenství (okres Jihlava)

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v okrese Jihlava, hledáme vhodného kandidáta pro pracovní pozici v oblasti obchodu a marketingu (OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/MANAŽER).

Profil společnosti: Silná strojírensky zaměřená společnost; kovové součásti pro automobilový a elektronický průmysl.

Místo výkonu práce: okres Jihlava.

NÁPLŇ PRÁCE

Správa a rozvoj stávajících i nových zákazníků, jednání s nimi telefonicky, e-mailem a osobně. Zabezpečení jejich požadavků, budování vztahů.

Podíl na vedení nových projektů.

Řízení obchodních aktivit a reporting vedení společnosti.

Marketingové průzkumy.

Příprava prodejních odhadů.

Analýza konkurence, tržních podmínek a vývoje.

POŽADUJEME

VŠ technické vzdělání, strojírenský obor, průmyslové inženýrství apod.

Pracovní zkušenosti alespoň 2-3 roky ve strojírensky zaměřené firmě, výroba kovových součástí (kovovýroba), automotive výhodou.

Vyjednávací dovednosti a dobré komunikační a prezentační schopnosti.

Přesvědčivý zájem o obchod.

Aktivní znalost AJ.

Zodpovědnost a samostatnost.

Odolnost vůči stresu.

Velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC, MS Office.

Ochota učit se novým věcem.

ŘP skupiny B.

NABÍZÍME

Perspektivní pracovní pozice ve stabilní společnosti s mezinárodním přesahem.

Výborná firemní kultura, přímé jednání.

Příjemné pracovní prostředí, kvalitní sociální zázemí.

Motivující finanční ohodnocení odpovídající významu pozice.

Rozvoj pracovní kariéry.

Firemní zaměstnanecké benefity (dny placeného volna navíc, příspěvek na obědy v závodní jídelně, vzdělávání podle potřeby, … ).

Služební automobil i pro osobní použití, NTB, mobilní telefon, … .

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Jihlavě nebo na jiném dohodnutém místě.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
okres Jihlava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Account Manager, Obchodní zástupce, Product Manager, Project Manager, Product Specialist, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.