Nadnárodní strojírenská firma v regionu Beroun-Žebrák přijme pracovníka v HPP do pozice:

**IT-Helpdesk-junior**

Požadavky:

*SŠ/VŠ-technický směr

*čerstvý absolvent nebo absolvent s minimální praxí-velkou výhodou

*pozice je juniorská

*přehled v oblasti IT

*znalost administrátorská v prostředí Windows a Windows Server

*pokročilá znalost Windows XP 7 a 10

*pokročilá znalost MS Office (nejlépe 365)

Pracovní náplň:

*vytváření stabilního a efektivního IT prostředí

*správa a údržba HW/SW

*zálohování dat a zajištění jejich zabezpečení

*nastavování produktů řady MS OFFICE

*poskytování IT podpory užívatelům

Nabídka:

Nástupní plat: 30.000 btto

* v případě kvalitních pracovních výsledků je platový postup samozřejmostí

-odměny

-stravenky

-5 dnů dovolené navíc

-penzijní připojištění

-pružná pracovní doba

-jazykové kurzy

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura