ACEMA Credit Czech je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů úvěrů na českém trhu již 19 let. V roce 2018 získala licenci na poskytování spotřebitelských úvěrů od ČNB a zařadila se tak mezi špičkové poskytovatele nebankovních úvěrů, co se týče důvěryhodnosti a kvality poskytovaných služeb.

Naše hodnoty jsou jasné, umět reagovat rychle na požadavky našich klientů a přistupovat k nim s maximálním osobním přístupem, protože klienti pro nás nejsou jen čísla, ale především lidé. Jsme otevření a féroví. Pomáháme jim žít lépe. Nejsme banka, jsme ACEMA.

Financial Analyst

Pro našeho významného partnera hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Co budete dělat:

• analýza reportů dat s důrazem na analýzu kvality úvěrového portfolia a analýzu finančních reportů

• komunikace se zástupci a vedoucími poskytovatelů půjček

• analýza makroekonomických ukazatelů a regulačního prostředí v zemích po celém světe

• průběžné sledování výsledků

• podpora při přípravě reportů a analýz trendů v odvětví alternativních půjček

Koho hledáme:

• VŠ v oboru financí nebo ekonomie

• předchozí zkušenost analýz úvěrových rizik - výhodou

• angličtina nezbytná, ostatní jazyky jsou výhodou

• znalost ČÚS / základy IFRS

• MS Office

• vynikající analytické myšlení

• časová flexibilita, týmový duch

Kromě těchto kvalifikací byste měli mít:

• nadšení pro fintech a základní znalosti o půjčkách P2P

• ochota učit se novým věcem

Co můžeme nabídnout:

• dostanete zajímavé fixní finanční ohodnocení a k tomu kvartální bonusy, které zvednou náladu

• práce na HPP nebo IČ

• práce v mezinárodním prostředí

• přátelský mladý kolektiv, moderní prostředí

• mobilní telefon a notebook

• home office

• ochota cestovat za našimi partnery do zahraničí

• spoustu zaměstnaneckých benefitů: dovolená navíc, sick day, členství ve fitness centru a bazénu, kurz angličtiny, stravenky ve výši 109 Kč, ovocné pondělky, delší polední přestávka, masáže na pracovišti, teambuldingové akce na horách a lyžích...

Místo výkonu: kanceláře u meta B "Palmovka" 400 m.

Nástup: dohodou.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s automatickým prodloužení na dobu neurčitou.

Chcete se stát naším novým kolegou? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět.

Společnost
ACEMA Credit Czech, a.s.
Adresa
U libeňského pivovaru 63/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Risk Manager, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel