Společnost TOX® PRESSOTECHNIK je dodavatel inovativních výrobků a řešení pro spojování
plechů, pohonů pro lisy, lisů a speciálního strojního vybavení a partner, na jehož odborné kvality
se můžete spolehnout.

Jsme rodinná společnost, jejímž krédem je spolehlivost a také odvaha posouvat se stále kupředu.
Velkou zásluhu na našem úspěchu mají i dobře vyškolení a motivovaní zaměstnanci.

V současné době hledáme kolegyni/kolegu na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou
na pozici:

Samostatnou účetní se znalostí daní - možnost pracovat na částečný úvazek !!!!!

Vaším úkolem bude:

- samostatné komplexní zpracování účetnictví malé účetní jednotky v SAPu,
- zpracování všech daňových povinností a odvodů,
- dohled nad dodržováním aktuální legislativy v běžném provozu společnosti a aplikace
změnových opatření(zejména vyhodnocení DPH úskalí u intrakomunitárních obchodních
případů),
- reporting, zpracování cestovních náhrad, fakturace, další administrativní činnosti,
- v případě zástupu zpracování objednávek od zákazníků,
- každodenní komunikace v německém nebo anglickém jazyce,
- další povinnosti vyplývající z této pozice.

Požadujeme:

- znalost SAPu v oblasti finančního účetnictví,
- znalost německého jazyka nebo anglického jazyka,
- velmi dobrá orientace v aktuální české daňové a účetní legislativě,
- pečlivost, samostatnost, časová flexibilita.

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou,
- velmi dobré mzdové ohodnocení,
- plochou organizační strukturu,
- 5 týdnů dovolené,
- velmi příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou,
- stravenky v hodnotě 120 Kč, tuzemské diety v maximální míře,
- pracovní místo, kde zaměstnanec je důležitou součástí firmy,
- sick days, firemní akce a další benefity.

Možno pracovat na plný nebo i částečný úvazek.

Prosím zašlete životopis v českém i německém/anglickém jazyce.

Společnost
TOX PRESSOTECHNIK s.r.o.
Adresa
Tuřanka 1314/110, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Ekonom, Financial Controller, Personalista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TOX PRESSOTECHNIK s.r.o., Markéta Lopraisová
724 761 124