Společnost PROMA REHA, s.r.o. - jsme rodinná firma, která již 25 let úspěšně vyrábí zdravotnická zařízení. Naše lůžka, lehátka a speciální nábytek znají specialisté ve více než padesáti zemích celého světa. Pomáhají zachraňovat životy, zjednodušují práci zdravotnímu a pečovatelskému personálu, znamenají vyšší komfort pro pacienty a klienty.
Pojďte s námi dělat to, co má smysl!
V současné době hledáme posilu do našeho týmu

MARKETING MANAŽER

Pracovní náplň:

  • příprava a realizace marketingové strategie v rámci celé ČR a zahraničí
  • koordinace a vyhodnocování marketingové strategie
  • návrh a realizace marketingových kampaní
  • monitorování trhu, postavení a aktivity konkurence
  • vyhledávání nových obchodních/marketingových příležitostí
  • brand/produkt management
  • prezentace výrobků
  • příprava prodejní argumentace
  • new media, tvorba multimediálního obsahu
  • aktivní kontakt se zákazníky

Požadujeme:

  • zkušenosti a praxe v oblasti marketingu minimálně 3 roky
  • reprezentativní vystupování
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • praktickou znalost marketingových nástrojů
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • logické myšlení, dobré analytické schopnosti (schopnost měření efektivity kampaní)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, grafické SW výhodou)

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • práce v příjemném prostředí i kolektivu
  • ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů - odměny
  • benefity: notebook, mobilní telefon, stravenky

Společnost
PROMA REHA, s.r.o.
Adresa
Riegrova 342, Česká Skalice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel