Damco Česká republika, s.r.o. je uznávaným poskytovatelem logistických služeb. Nabízíme řešení pro řízení dodavatelského řetězce, skladování a distribuci, zasilatelské služby, silniční přepravy, námořní přepravy a letecké nákladní přepravy.
Damco je součástí skupiny A.P. Moller Maersk Group – jednoho z největších globálních poskytovatelů komplexního řešení v oblasti námořní dopravy a logistiky. Síť našich služeb pokrývá šest kontinentů s kancelářemi ve více než 100 zemích po celém světě.

V současné době hledáme novou kolegyni nebo kolegu do týmu pro dceřinou společnost StarContainer v Mělníku. Jedná se opravu kontejnerů a obsluhu manipulačních a tažných zařízení. Pokud máte zájem pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodním prostředím, zašlete nám prosím svůj životopis!

Client Coordinator

* Co vás čeká

* Administrativní činnosti v rámci příjmu a výdeje materiálu.

* Systémový příjem i výdej materiálu.

* Kontrola systémových dat souvisejících se skladovým hospodářstvím.

* Komunikace v rámci firmy.

* Komunikace se zákazníky.

* Používání skladového systému.

* Kontrola a potvrzování dokumentů.

* Práce v dvousměnném provozu ranní a odpolední střídané po týdnu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou.

* Zkušenost na administrativní pozici alespoň 1 rok je preferován.

* Zkušenost se skladováním alespoň 1 rok je vítán.

* Počítačová způsobilost MS Office - zejména Word, Excel, Outlook.

* Numerická způsobilost.

* Jazyková způsobilost v anglickém jazyce slovem i písmem na úrovni A1.

* Řidičský průkaz skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
* Příjemný a přátelský kolektiv.
* Odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na pensijní připojištění.
* Stravenky.
* Školení.
* Kafeterii.
* Občerstvení na pracovišti.
* Firemní akce.

Nástup:

* Dohodou

Společnost
Damco Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Dobřenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Damco Czech Republic, s.r.o., Veronika Szabóová