Studio Koncern se zabývá navrhováním designu a vývojem výrobků především pro zahraniční firmy.
Jsme na trhu již 18 let a za design dostalo studio již mnoho mezinárodních cen. Pravidelně také vystavujeme v zahraničí.
Hledáme spolupracovníka pro předvývoj a vývoj plastových produktů. Jsme menší vývojová firma, která připravuje koncepční návrhy a zajišťuje předvývoj výrobků. Tyto činnosti koordinujeme s vývojovým oddělením našich klientů.

VÝVOJÁŘ / KONSTRUKTÉR Creo

Tato pozice je na plný pracovní úvazek. Na projektech spolupracujeme od počátečního návrhu až do fáze reálného výrobku. Na této pozici se jedná především o práce na vývoji jednoúčelových strojů a zařízení jako jsou například 3D tiskárny.

Požadavky:

- znalost programu Creo, další CAD a grafické systémy výhodou
- zkušenosti s jednotlivými fázemi vývoje výrobku s kovovými rámy, mechanickými celky a tvarovanými plechovými díly: Koncept - konstrukce
- požadované vzdělání: VŠ strojního zaměření, nebo SŠ s dobrou praxí nejméně 6 let v oboru
- schopnost komunikace se zákazníky v angličtině (slovem i písmem)
- řidičský průkaz B

Náplň práce:

sestává z prací na dlouhodobých i krátkodobých projektech:
- spoluúčast na vytváření konceptu nových výrobků ve spolupráci s designéry
- práce na technickém řešení jednotlivých konstrukčních uzlů, návrh pohyblivých sestav, zpracování 2D výrobní dokumentace, spolupráce s výrobními firmami na řešení technologických detailů nezbytných pro následnou produkci.
- spolupráce s ostatními členy studia při návrhu a výrobě funkčních prototypů
- příprava dat pro technologii 3D tisku – studio má 20 vlastních 3D tiskáren

Benefity:
- studio sídlí v reprezentativní vile v klidné části Prahy Braníka. Máme charakter mladé technologické firmy s dobrým kolektivem, společnými nejen sportovními aktivitami, dobrou kávou, mísami s ovocem a grilem na zahradě... :-)
- možnost podílet se na vývoji progresivních výrobků se špičkovým designem
- možnost rozvíjet komunikaci v angličtině při kontaktu se zákazníky a cestách na veletrhy v zahraničí
- studio platí vzdělávací kurzy angličtiny a SW kurzy a školení
- motivující plat a bonusový systém
- flexibilní pracovní doba

Nástup: ihned

Společnost
KONCERN DESIGN STUDIO s.r.o.
Adresa
Nad kostelem 725/8, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel