Firma Rodenstock vyvíjí, produkuje a distribuuje vysoce kvalitní brýlové čočky a elegantní nadčasové brýlové obruby, které společně tvoří dokonalou symbiózu nabízenou našim klientům v rámci jedinečného konceptu „Systém lepšího vidění“, to vše na základě více než 140 let zkušeností a tradic. Není divu, že firma Rodenstock patří se svými 4 500 zaměstnanci ve více než 85 zemích k nejvýznamnějším světovým výrobcům v oblasti oční optiky.
Kombinace německé značkové kvality, technických inovací, módních trendů a stále
rostoucího mezinárodního kursu představuje široké pole možností pro nové nápady a Váš osobní rozvoj.

Marketingový specialista pro optiku m/ž

Jak si tě představujeme?

  • v B2B marketingu jsi jako ryba ve vodě
  • jsi kreativní, inovativní, komunikativní, nebojíš se prezentovat
  • máš zkušenosti s přípravou eventů a prezentací pro zákazníky
  • baví tě marketingové kampaně
  • máš dobrou angličtinu pro komunikaci se zahraniční pobočkou i přípravu mezinárodních veletrhů
  • odzbrojí nás zkušenosti s optikou (brýlové čočky a obruby) nebo podobným produktem
  • tak trochu ovládáš grafické programy
  • rozeznáš různé tiskové formáty a typy tisků
  • aktivně používáš FB, Twitter, Instagram a jiné online platformy pro marketing
  • rád organizuješ, vytváříš, realizuješ

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • připravovat eventy pro naše zákazníky (výstavy, veletrhy, roadshow)
  • řídit B2B marketingové kampaně pro naše zákazníky od návrhu, přípravy, přes realizaci, až po samotné vyhodnocení kampaně
  • spolupracovat s externím grafikem na přípravě marketingových materiálů
  • psát články, texty, PR zprávy, podílet se na výrobě produktových katalogů
  • prezentovat společnost v online světě, v magazínech i odborných publikacích
  • zodpovídat za budget, plány, náklady a zaúčtování

Co ti nabízíme?

  • atraktivní produkt vysoké kvality a dlouhé tradice – to se hned lépe pracuje
  • flexibilní pracovní dobu, částečně možný home-office
  • vzdělávání potřebné pro tvoji pozici
  • řadu zaměstnaneckých benefitů, mimo jiné i slevy na nákup brýlí

Pokud se poznáváš, těšíme se na tvé CV! Zároveň zašli i krátkou esej na téma optika, brýle a budoucnost.

Společnost
Rodenstock ČR s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Product Manager, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel