Společnost Cpl jobs je globální poskytovatel lidských zdrojů. Pracujeme se startupy, nadnárodními společnostmi i malými a středními podniky v rozmanitých sektorech. Naše služby jsou přizpůsobeny potřebám našich klientů. Naším základním pilířem je, aby každý získal pracovní příležitost odpovídající jeho profesním aspiracím.

Marketingový Specialista

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti hygieny a sanitace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingového Specialisty.

Jaká bude náplň práce?

  • Plánování strategií pro různé projekty/produkty společně s marketingovým managerem
  • Realizovat marketingové strategie na místních trzích včetně reklamy, tvorby cen, přípravy plánů a rozvoje budoucího portfolia
  • Spolupráce s agenturami a externími dodavateli
  • Plánování různých eventů, konferencí, workshopů
  • Analýzy trhu, konkurence
  • Spolupráce s evropskými a regionálními produktovými a segmentovými manažery

Váš profil:

  • VŠ vzdělání
  • Zkušeností na obdobné pozici podmínkou
  • Velmi dobrá angličtina slovem i písmem
  • Znalost MS Office
  • Organizační schopnosti
  • Výborná komunikace
  • Orientace na výsledek

Co společnost nabízí?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 5 sick days
  • Home-office
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravenky
  • Roční bonus
  • 13. plat

    Zaujala Vás tato pozice a Váš profil odpovídá požadavkům? Neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce.

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Kristýna Pokorná
221 773 617