brm s.r.o. - service for automotive
Jsme dynamická firma poskytující široké portfolio služeb a komplexní řešení pro automobilový průmysl. Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou ŠKODA AUTO a.s. a její dodavatelé. V současné době hledáme nové spolupracovníky s AJ na pozice:

Management vývojových nákladů elektro komponentů vozů Škoda

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Analýza nabídek dodavatelů (cca 80 ročně) ve spolupráci s odbornými útvary Škoda Auto
  • Snižování cen elektro komponentů od dodavatelů na základě finančních a technických analýz
  • Plausibilizace vývojových nákladů ze strany dodavatelů ŠKODA AUTO a.s.
  • Odsouhlasení výsledků jednání se zadavateli (oddělení vývoje elektroniky Škoda Auto)
  • Jednání s komunikačními partnery, společná jednání s dodavateli (cca 10-15 zahraničních cest/rok)
  • Reporty o stavu objednávek projednaných vývojových činností dodavatelem
  • Správa a ukládání dokumentace z jednotlivých jednání
  • Shrnutí dosažených výsledků a plnění ročního targetu v souhrnných zprávách (4x ročně)
  • Zpracovávání úkolů a podkladů z/pro FMK (Forum MaterialKosten) a další gémia
  • Příprava podkladů pro schvalování rozpočtu FMK pro daný kalendářní rok
  • Shrnutí dosažených výsledků a plnění ročních cílů v souhrnných zprávách (4x ročně)

POŽADAVKY:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí (technické zaměření)
  • Angličtina nebo němčina úroveň min. B2 (středně pokročilá znalost)
  • Zkušenosti s jednáními s dodavateli do automotive
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost, analytické myšlení
  • Aktivní znalost PC, výborná znalost MS Office, znalost dalších aplikací velkou výhodou

VAŠÍ VÝHODOU BUDE:

  • Znalost systémů Škoda
  • Zkušenosti s nákupem dílů pro automotive
  • Znalost elektroniky vozů a výroby plastových komponentů
  • Schopnost argumentace, kreativita, otevřený přístup

NABÍZÍME:

  • Dobrou práci, která Vás bude bavit
  • Jednání s respektem a úctou
  • Mzdu 43 – 50 000 Kč dle zkušeností v oboru
  • Mobilní telefon
  • Zajištění veškerých podmínek potřebných k osobnímu růstu
  • Podporu od vedení firmy a veškeré informace pro práci na dané pozici
  • Kariérní postup, možnost vytvořit si vlastní tým, aktivní účast na růstu firmy (provize)
  • Individuální přístup v prostředí menší firmy
  • Další zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, motivační programy, bonus a jiné.

LOKALITA:

Mladá Boleslav

Společnost
brm s.r.o.
Adresa
Ptácká 311, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 43 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Nákup, Administrativní pracovník, Finanční analytik, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

brm s.r.o., Miloslav Hurta