Jsme významným dodavatelem dentálního materiálu pro zubní ordinace. Společnost JPS s.r.o. je ryze česká společnost s více než pětadvacetiletou tradicí na trhu.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA PRO PRODEJ DENTÁLNÍ TECHNIKY

Rozšiřujeme se, proto hledáme kolegu na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA PRO PRODEJ STOMATOLOGICKÉ TECHNIKY pro region Čechy.

  • Rádi za sebe necháváte mluvit výsledky?
  • Souhlasíte, že dlouhodobě dobré vztahy se zákazníky jsou klíčové?
  • Dokážete se postarat o svěřený region?
  • Baví vás kontakt s lidmi, ale umíte se poprat i s papíry na stole?
  • Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit? (práce, brigáda, praxe)
  • Mluvíte dobře anglicky?

Pokud ANO, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • celková zodpovědnost za plnění plánu prodeje a aktivit ve svěřené oblasti
  • prodejní aktivity a odborná podpora u stávajících zákazníků (stomatologů, implantologů, ortodontistů, apod.)
  • prodejní aktivity u potenciálních zákazníků
  • podílení se na obchodních, vzdělávacích a propagačních akcích společnosti

Výsledkem Vaší práce bude:

  • uzavřený obchod
  • dosažený obrat a plnění plánu
  • zvýšené povědomí o značce (firmě) ve svěřeném regionu
  • Vaší motivací bude spokojenost zákazníka, budou se na Vás obracet jako na odborníka

Co Vám můžeme zaručit?

  • svěříme Vám portfolio našich zákazníků, o které se budete starat a zároveň budete hledat i nové
  • umožníme Vám budovat spolupráci se zákazníky na dlouhodobé úrovni
  • rozložení pracovního týdne: kombinace home office a návštěv u zákazníků
  • když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás určitě potěší

Nabízíme:

  • práci pro renomovanou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
  • odborná školení v zahraničí, osobnostní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • za našimi zákazníky budete dojíždět z domova

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (optimálně VŠ biomedicínského směru) je výhodou
  • výhodou zájem o lékařské přístroje (rentgeny, soupravy, ultrazvuky apod.)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou

Nástup možný ihned.

Společnost
JPS s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Servisní technik, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.