Náš tým v Ostravě rozšiřujeme o pozici Personalisty/HR generalisty. Jste zdravě asertivní, odolná/ý vůči stresu, spolehlivá/ý a loajální? Je pro Vás práce s lidmi motivací? Umíte uplatnit zákaznický přístup při jednání s interním klientem? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na HR projektech (případně jejich projektové vedení)
  • Spolupráce při tvorbě HR strategie
  • Tvorba reportů, zodpovědnost za správnost HR administrativních procesů společnosti
  • Podpora vedoucích pracovníků a managementu v oblasti HR, včetně pracovně-právního poradenství
  • Implementace legislativních změn do personálních procesů
  • Nábor a výběr zaměstnanců
  • Komunikace se zaměstnanci a jejich podpora
  • Spolupodílení se na vytváření firemní kultury
  • HR marketing (interní i externí), práce se sociálními sítěmi, dny otevřených dveří, atd.
  • Spolupráce se školami v regionu (zajišťování stáží, praxí, ostatních forem spolupráce)

Základní požadavky

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na pozici HR specialisty, Personalisty nebo HR generalisty minimálně 2 roky
  • Proaktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost,
    loajalita a spolehlivost
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, profesionální vystupování
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Aktivní znalost práce na PC, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (MS Word, Excel, Power Point, MS Outlook)

Výhodou

  • VŠ vzdělání (personalistika, psychologie, sociologie, ekonomie)
  • Orientace v pracovně právní legislativě ČR
  • Praxe v technickém oboru
  • Praxe ve vedení projektů, týmu či skupiny
  • Schopnost pracovat pod stresem, časová flexibilita
  • Orientace na výsledek
  • Proaktivní přístup
  • Znalost moderních technologií - sociální sítě, apod.
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí zavedené společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Další profesní vzdělávání
  • Jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Výběr z benefitů
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Nástup možný ihned

Společnost
ELCOM, a. s.
Adresa
Technologická 374/6, Ostrava – Pustkovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Personalistika a HR, Personalista, HR specialista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel