Kärcher spol. s r. o.
Modletice 141
251 01

„On line marketing specialista“

Kärcher je značka, která je synonymem pro výkon, kvalitu, inovace a též pro žlutou barvu.

Jsme jednička v oblasti čistící techniky na českém trhu a hledáme posilu svého týmu na centrálu společnosti v Modleticích u Prahy, na pozici:

Ideálním kandidátem jste pokud máte:

  • Zkušenost s redakčním systémem a správou webu
  • Znalost SEO
  • Copywriting – bezchybná čeština
  • Angličtina na úrovni B2 nebo němčina (většina materiálů a zdrojů je v těchto jazycích)
  • Zkušenost z oblasti tvorby online mkt kampaní, příprava briefu, vyhodnocování, reporting
  • Zkušenost z oblasti tvorby emailingových kampaní
  • Alespoň základní povědomí o možnostech PPC, bannerů, možnostech cílení
  • Alespoň základy Adobe Photoshop, Adobe InDesign
  • Zkušenosti z oblasti webové analytiky a vyhodnocování dat
  • Odolnost vůči stresu, schopnost pracovat na vice úkolech najednou
  • Time management a prioritizace

Co bude Vaším úkolem:

  • vytváření obsahu webových stránek v redakčním systému CMS
  • budete se podílet na vytváření online komunikace spolu s marketingovým a e-commerce oddělením
  • budete zadávat grafickou část pro on-line kampaně
  • komunikace s externími dodavateli/agenturami – SEO, PPC kampaně, bannerová reklama
  • emailing – vytváření plánu a obsahu mailingových kampaní a zajišťování jejich pravidelné rozesílání
  • vyhodnocování on-line kampaní v analytickém nástroji Adobe Analytics
  • práce v analytickém nástroje Searchmetrics
  • budete zodpovědný/á za dodržování mediálního plánu
  • budete se podílet na dalších speciálních projektech v rámci marketingového a e-commerce oddělení
  • budete monitorovat nové marketingové trendy v online komunikaci a implementovat je do přípravy nových marketingových kampaní

Co nabízíme:

  • stanete se součástí týmu světové jedničky na trhu v oboru čisticí techniky
  • práci na HPP
  • různorodou a zajímavou práci
  • atraktivní pracovní prostředí zcela nové kancelářské budovy
  • 13. plat, bonusy z prodeje
  • 5. týdnů dovolené, 2 dny sick leave
  • příspěvek na stravování v hodnotě 129 Kč/den
  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 3000 Kč/ rok
  • penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1500 Kč/ měsíc
  • možnost jazykové výuky (AJ)
  • firemní cvičení (joga, pilates)
  • příspěvek na další vzdělávání
  • příspěvek na dopravu
  • slevu na firemní výrobky/služby

Datum nástupu:

  • ihned

Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.