Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky

Náplň práce:

komplexní zajišťování programu Erasmus+
administrativa související s mobilitou studentů a akademických pracovníků, evidence, konkurzy
komunikace a vyřizování korespondence se zahraničními partnery, studenty, akademickými pracovníky (v češtině a angličtině)
podílení se na aktualizaci a administraci webových stránek zahraničního oddělení v rámci své agendy
podíl na koncepčním a metodickém nastavování zpracovávané agendy
další případné úkoly v rámci zajištění chodu celého oddělení
Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání
znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) na dobré úrovni
Další požadavky, které budou výhodou při výběrovém řízení:

zkušenost s administrativní prací v akademickém prostředí
velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
samostatnost, pečlivost, důslednost a osobní zodpovědnost

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
finanční ohodnocení podle mzdových předpisů UK
možnost krátkodobých výjezdů do zahraničí na mezinárodní Staff Training Weeky
zaměstnanecké benefity
pracovní poměr na plný úvazek
zástup za MD, nástup 1. 2. 2020

Společnost
1. LF UK
Adresa
Kateřinská 1660/32, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy
224 964 256