Česká velkoobchodní firma s 25ti letou tradicí na trhu, zabývající se prodejem bytového textilu, módního textilu, hraček, dětského zboží, elektra, nářadí, potravin a cukrovinek.

Obchodní zástupce - nářadí, spoj.materiál, řemeslné potřeby

DEKORATEX je stabilní a úspěšná velkoobchodní firma, zabývající se prodejem zboží více jak 20 let.
Do našeho týmu hledáme obchodního zástupce, který má zkušenosti v obchodě a prodeji řemeslných potřeb, nářadí, železářství a spojovacího materiálu. Práce na hlavní pracovní poměr.

Informace o pracovním místě:
Místo práce: Středočeský kraj
Termín nástupu: ihned
Druh prac.poměru : HPP - plat 20.000,- fix + 5% provize z měsíčního obratu (možnost vysokých výdělků)

Náplň práce:
•Prezentace a prodej zboží maloobchodním zákazníkům
•Vyhledávání a budování vztahů s novými zákazníky
•Rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky
•Aktivní komunikace se zákazníky a pomoc při řešení požadavků klienta

Požadujeme:
•Středoškolské vzdělání
•Základní znalost práce na PC
•Řidičský průkaz sk. B
•Vynikající komunikační schopnosti
•Schopnost zaujmout, reprezentativní vystupování
•Minimální praxi v oboru 1 rok
•Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, loajalita vůči firmě

Společnost
Romana Macháčková - DEKORATEX
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel